Yuri Dokter

yuri

Yuri Dokter

Hudební veterán, vizionář, podnikatel

Bio:

Od roku 1988 je Dokter zapojen do všech aspektů spojených s muzikou, distribucí hudebních práv, hudebních eventů a technologií. Během svých skromných kariérních začátků působil jako Da Juice v Outland Studios v Amsterdamu. Jeho DJ Monitor Recognition Technology (MRT) se dostalo přijetí po celém světě.

V období od roku 1995 do roku 2001 založil a nechal rozrůst společnost Pulse Interactiv, kterou úspěšně prodal v roce 2005 Nasdaq Xceed za 13 milionů dolarů, čím si pomohl odláždit cestu pro rozjezd DJ Monitor. Jeho nová společnost je založena na ideálu mezinárodní transparentnosti při shromažďování a distribuci hudebních práv prostřednictvím MRT. MRT se stala přední světovou společností pro Live sektor s kancelářemi po celém světě, včetně Amsterodamu, Londýna, Johannesburgu, Melbourne, Barcelony, ​​Tel Avivu, New Yorku (2016), Berlína (2016) a Sao Paula (2016).

Dokter aktivně sleduje problematiku hudebních práv a poskytuje poradenství v této oblasti. Jeho klienty byli například Evropská komise, Tomorrowland (Belgie), BUMA (Nizozemsko), Saba (Belgie), Livekomm (Dánsko), Sonar (Estonsko), FAC (Velká Británie), APRA (Austrálie), VVEM (Nizozemsko) VNPF (Nizozemsko), IFPI (Island), SFX (USA), Red Bull (Nizozemsko), Laundy Day (Belgie), Summer Festival (Belgie), i-Motion (Dánsko), SENA (Nizozemsko), a další.  • Panely

JAK SOFTWARE NA ROZPOZNÁVÁNÍ HUDBY OVLIVNÍ JEJÍ BUDOUCNOST