Wilf Gregory

Bez-názvu-1

Wilf Gregory

Promotér / Metropolis

Bio:

Wilfova vášeň pro hudbu začal už v útlém věku. Poté, co se začal věnovat DJingu ve věku 16, už to bylo jen krok k tomu stát se promotérem vlastních akcí. Nedlouho po tomto založil Wilf agenturu (Northern Connection) a eventovou značku „Conduct“, která podporovala talenty z Manchesteru jako například Marcus Intelex, DJ Sappo, Mark XTC. Také založil nahrávací společnosti „New Vibe“ a „Bad Attitude“, který vydává umělce jako Clipz PKA Redlight, Breakage, Sappo a Example from Loadstar, pokud zmíníme alespoň některé.
V roce 2002 byla založena klubová značka „Metropolis“, která začala v Manchesteru, Anglii. Po velkém úspěchu v jeho raných fázích, se značka rychle rozšířila do dalších měst, včetně Liverpoolu, Leedsu, Sheffieldu, Birminghamu, Londýna a Edinburghu, a stávala se stále více populární mezi fanoušky i umělci. V roce 2007 získala značka uznání v rámci Evropy tím, že pořádala shows na Ibize a v Německu, a roste dál..
Metropolis za svých 14 letech působnosti hostilo některé ze světových nejvíce ikonických DJs jako Chase & Status, Pendulum, Skrillex a mnoho dalších. Pochlubit se mohou také, že stáli za úspěchem nových produktů jako Hideout Festival (Chorvatsko) , AMP (Lost & Found) a Origin NYE (Perth, Austrálie).  • Panely

LABELOVÉ VS. NELABELOVÉ NOCI