Steve Jefroy

steve

Steve Jefroy

BCee / Spreadhead Records

Bio:

Jako řediteli proslulé značky Spearhead Record se BCeemu a jeho „zlatému uchu“ podařilo představit světu plejádu nových talentů. V rámci značky rozjeli svou kariéru umělci jako SPY, Netsky & Technimatic a spojili se s ní velikáni scény jako Danny Byrd či Alix Perez. BCeeho láskou je objevovat mladé, slibné umělce a pomáhat jim v rozjezdu, čímž přesně vystihuje charakter Clinic Talent. Takto se spojil například s Hybrid Minds, Dexcell, nebo LSB.

BCee začal svou kariéru DJ v roce 1995. V roce 2001 se zamiloval do stylu Drum & Bass, a spojil proto síly s Kubiks. Jejich duo vydalo svůj první debut „Life Changes“ v rámci Rubik Records v roce 2002. V roce 2005 se poté dal dohromady s Lomaxem (Loadstar) a společně vydali přes třicet nahrávek zahrnující Innerground, Fokuz, Nu:Directions a další.

Ve stejném čase se BCee připojil k Spearhead Record a od té doby rozšiřuje jejich hudbu v rámci turné po celém světe.

V roce 2009 BCeemu vyšla první sólová nahrávka EP „Generations“ a v roce 2010 Spearhead Records vydalo nahrávky namíchané BCeem Re:Mixed, Re:Wired, Re:Wound, aby oslavili pět let úspěchů značky.

V roce 2011 BCee vydal své první elpíčko s názvem „Beat The System“, kterému se dostalo příznivému přijetí u kritiky. To bylo následováno v roce 2012 vydáním „Remix the System“, které obsahovalo přepracované verze od Marcus Intalex, Octane & DLR, Mutated Forms, Metrik, Technimatic, Logistics, Matrix a dalších.

BCee pokračuje v budování své reputace na vytříbených beatech, společně s tím pravidelně vydává v rámci Spearhead Records a remixuje pro Jakwob, Stretch & Vern, Seba, Hybrid Minds, Camo & Krooked a Ad-Apt.

BCee v současné době vydal své třetí elpíčko „Come And Join Us“ a je v popředí extrémně populárních Spreahead club eventů, které se staly pravidelným programem po celé Velké Británii a Evropě.  • Panels

LABELOVÉ VS. NELABELOVÉ NOCI