Sarah Cole

Sarah

Sarah Cole

Promoter / Booker

Bio:

Pocházející z Brightonu ve Velké Británii, Sarah má více než 15 let zkušeností v oblasti hudebních tanečních akcí a připravovala promo několika největším britským značkám a umělcům z celého světa.

Poté, co dělala management několika kulturním událostem a promovala klubové noci, začala Sarah nejdříve pracovat a potom i následně koupila několika cenami oceněnou nahrávací společnost a eventový brand SuperCharged z Brightonu. Tento brand představí každoročně více než 30 klubových akcí a festivalů a patří mezi jeden z nejuznávanějších klubových brandů v oblasti taneční hudby na jižním pobřeží.

Sarah ale i nadále rozvíjí své schopnosti a rozšiřuje své znalosti do nových oblastí event managementu. Pracuje po boku některých nejzajímavějších hudebníků v branži a rozšiřuje svou činnost napříč globálním trhem s hudebními akcemi.

Díky práci s týmem RAM Records se Sarah podařilo rozšířit své akce i do nových oblastí a rozšířit i místa konání – např. první ‚All Night‘ v Brixton Academy s Andym C. Současně také řídí labelové tours a akce a je leaderem bookingu a konzultantem pro různé festivaly, a to jak ve Velké Británii, tak i mimo ni. Za roky v branži si vybudovala pověst člověka, za kterým prostě musíte jít, když přijde na eventy, a respektovaného odborníka v rámci hudební branže.

V současné době je ředitelkou AEI Live, Sarah řídí a plánuje mezinárodní turné a festivaly, zatímco se soustředí i na poradenství v oblasti strategií a trendů. Neustále se snaží jít dopředu a přijímat nové výzvy v rámci svého rozšiřujícího se podnikání, při čemž stále pracuje na zachování značky a vztahů, které si vybudovala po celé zemi.  • Panely

ŽENY DRUM & BASSU

AGENT VS. PROMOTÉR VS. MANAŽER VS. DJ


Christian-Lakatos
Christian Lakatos
Manager, UAF Music
Sarah
Sarah Cole
Promoter / Booker
mark
Mark Bauer
Agent / ESP Agency
BEC-masterclasses-june-miller
June Miller
Producenti / DJs