Riya

ryia

Riya

Zpěvačka

Bio:

Korunována nejlepším zpěvákem na Drum & Bass Arena Awards v roce 2014 a 2015 a nesčetnými kritiky uznávaná, Riya (aka Laura Pacheco) se stala hlasem bezpočtu singlů, kolem kterých se strhnul mediální humbuk. Mezi její největší singly patří Open Page, RedlinesandPiano FunktoSee Your Face, Waiting On a její nejnovější I Dont Need, Fear Bitesand Confessions.

Riya je víc než zpěvačka – uznávanou umělkyní se sbírkou věrných fanoušků a respektovanou osobností mezi většinou MCs/zpěváky. Data Transmission ji popisuje jako univerzální sirénu, která má několik poloh od ztranitelné až po královnu dropů. Věří v hype.

In září 2015 Riya vydala své debutové album s názvem Sublimation u Spearhead Records. Na albu spolupracovala s některými z největších osobností scény, včetně LSB, Break, Total Science, Enei, Hybrid Minds, BCee, Dynamite MC, Frank H Carter III, Collette Warren a mnoha dalšími. Album se stalo Albem měsíce a získalo nepřeberné množství hodnoceních 8/10 a 10/10 hodnocení. Také se stalo 25. nejlepším albem v žebříčku iTunes v rámci elektronické hudby hned během prvního dne a stalo se číslem jedna v žebříčku D & B na Beatport. Krátce po vydání alba vyrazila Riya na live tour, která přitáhla velkou pozornost lidí po celém světě.  • Panely

ŽENY DRUM & BASSU