Nuklear MC

nuklear

Nuklear MC

MC / Eatbrain

Bio:

Nuklear MC, jméno, které je v průběhu těchto posledních let hodně vidět. Pochází z Velké Británie a poprvé vyrazil do světa Drum & Bass v roce 2009. Z hostování místních house parties až po účinkování živě na jevišti v nočních klubech a rave po celé zemi. Známý svým nízko položeným hlasem a výborným sluchem na rytmus, je schopnost vyzvednout vibrace. Zdokonaloval se hudbou, která ho inspirovala.

Když prorazil, začal pracovat s řadou talentovaných producentů a vybudoval si slušný playlist. Jeden z jeho nejoblíbenějších spoluprácí byla na epickém albu Eatbrain „Tales of the Undead“. Monstrózní track s názvem „Killcode“ produkoval Qo a později remixoval Mindscape. Dále se spojil s italským producentem Maztek na single “What We Bring” vydaném na BTK labelu Dutty Audio a druhý nazvaný „Crank It Up“, která byla vydána u legendárním Renegade Hardware. Nuklear později spojil své síly s BTK & Optiv a vytvořili track „Ground Shaker“.

Díky svým výbušným textům a oddaností Drum & Bass, Nuklear si získal uznání v celém odvětví a je známý pro svou atmosférickou přítomnost na live stage. Pracoval na live show po boku některé z předních umělců, jako Chase & Status, DJ Fresh, Nero, Audio, Calyx & Teebee, Jade & Mindscape a dalšími. Účinkoval na akcích na místech jako jsou Fabric a Ministry of Sound v Londýně.  • Panely

MC MASTERCLASSES