Jeroen Snik

icicle

Jeroen Snik

Icicle DJ / Shogun Audio

Bio:

Jeroen Snik – aka Icicle – je uznáváný jako jeden z nejvíce technicky vyspělých a vysoce respektovaných producentů v elektronické hudbě. Poté, co si získal velkou pozornost díky svým nahrávkám u labelů jako Hospital Record, Renegade Hardware a Critical Music, přestěhoval se v roce 2008 Icicle z Holandska do Londýna, kde posledních 8 let pracoval s týmem Shogun Audio.

Průlom začal u jeho drum & bassového ‘Dreadnaught’ a pokračovali až  po jeho deep dubstepovou ‘Xylophobia’. V roce 2011 poté vydal své debutové album ‘Under the Ice’, který ho dostal do takových výšin, že si s ním upevnil svou pozici bezchybného DJe a producenta.

Jeho druhé album z roku 2014 ‚Entropy‘ se ale stalo klíčovým a dostal se s ním až na vrchol D & B hitparád. To mu také dovolilo začít pracovat na svých živých vystoupeních, díky kterým překročil sebe jako DJe. ‘Entropy Live’ tour se konala ve více než 20 vystoupeních po celé Velké Británii a Evropě, od hlavního pódia na festivalu Exit k Audioriver festivalu v Polsku až po Room 1 na Fabric v Londýně.

Dnes v 2016, Icicle pravidelně spolupracuje s Loopmasters a Native Instruments. V současné době pracuje na svém 3. albu a nejnovější live show která má být proběhnout v roce 2017.  • Panely

DRUM & BASS: SVĚTOVÝ ŽÁNR