JAY CUNNINGHAM

jay-cunningham-press-shot

JAY CUNNINGHAM

Ředitel / On The Rise Music

Bio:

Jay je vzácná, oceněná bastion špičkové taneční hudby, jejíž vliv se rozkládá nad úroveň průměrného DJu. Nikdy nezůstával stálý, Jay se vždycky vyhnul z rezidence na londýnských klubových nočních hodinách pro Ram Records (The End) a Gatecrasher (Heaven), týdenní show na Kiss FM, Ministry of Sound a Kool London, globální koncerty a rozhlasová kariéra 20 let. Přidat k tomu své 4 nahrávací etikety, je jasné, že Jay se vždycky ocitl pevně v jádru globální taneční komunity.

V roce 2013 se Jay obrátil většinou svého zaměření na obchodní stránku hudebního průmyslu a s Terry z Atomic Hooligan, uvedl na trh The Rise Music. Podnikatelský podnik, který spatřil pár, kombinuje desetiletí zkušeností s pravou 360 společností poskytující služby v oblasti hudby, která nabízí PR, Publishing, Label Management a DJ & Production Academy.

DJing byl vždy v epicentru Jayovy vášeň pro hudbu as okouzlujícím pohledem na technologii a evoluci se pohyboval od dob z Vinylu až po CDJ do Digitalu od té doby, co se v roce 1989 poprvé vystrojil s gramofony, kdy se vždycky věnoval vynikajícím znalostem na každém fáze.  • PANELY

ONLINE ÉRA: OFFLINE PROMO V DIGITÁLNÍ DOBĚ