Ivana Marcinová

ivana

Ivana Marcinová

DJ IM Cyber

Bio:

Ivana, DJ IM Cyber, je jedním z nejdéle hrajících českých DJek (své první oficiální vystoupení měla v roce 1997). V současné době nejradši hraje hlavně deep house & tech house. Ale když nesmíme zapomenout na její drum’n’bass kořeny, které jsou pořád slyšet v jejích beatech.

IM Cyber ​​hraje nejvíce na párties, v klubech a festivalech po České republice a na Slovensku a má za sebou řadu hraní i po celé Evropě a dalších částech světa. Je mnohaletým rezidentem slavného pražského klubu Roxy.

IM Cyber ​​vydala dva oficiální mixy, které byly doplňkem předních českých časopisů s elektronickou – Ultramix a XMAG. V roce 2002 se podílela na Red Bull Music Academy v Sao Paolo.
Cyber ​​IM je českým ambasadorem značky PUMA.

V minulosti Ivana pořádala vlastní akce s názvem Take Control, na které představovala sofistikovanou sféru drum’n’bassu a své oblíbené umělce z celého světa. Po dlouhou dobu spolupracovala s festivalem Let It Roll jako booking a artist manager. V současné době ona se zaměřuje na marketing a PR (její oblastí je stále hudba a spolupracuje hlavně na komerčních projektech pro různé značky).

Ivana má magisterský titul ze sociologie. Absolvovala Univerzitu Karlovu v Praze, kde se ve své disertační práci ‚DJ – symbol postmoderny‘ věnovala DJingu.  • Panely

ŽENY DRUM & BASSU