Hans Machiels

hans

Hans Machiels

Murdock DJ / Promotér

Bio:

Více než desetiletí drum & bassu v Belgii. Hans vyrostl od malých eventů až po rockování na těch největších festivalech v zemi. Stál u tvorby velkých hitů od Sigmy, Camo & Krooked, Total Science, Danny Byrd, Trei, Crystal Clear a dalších a dával dohromady série ultimátních drum & bassových mixů.

Murdock je největší promotér dubstep a drum & bass mejdanů v Belgii. Posunul úroveň Breakdown, Radar a Rampage mezi hlavní eventy v zemi a jejich sláva dokonce překročil i hranice Belgie. První Rampage party v Lotto Areně, která probíhala ve spolupráci s mezinárodně uznávanou značkou UKF, přitáhla 6 000 lidí a stala se z ní největší dubstep a drum & bass událost v zemi i v Evropě.

Murdock strávil nějaký čas v zahraničí a hrál v Capetown, Buenos Aires, Londýn, Barcelona atd. po boku velikánů jako Doctor P, Camo & Krooked, Chase & Status, Andy C, Drumsound & Bassline Smith, Pendulum a Sub Focus. Například spolupráce s Netsky na „Shut Mouth“ a „Hooked On You“ začala žít svým vlastním online životem. V současné době tráví čas ve studiu a jeho práce s dalšími umělci pomalu začíná spatřovat denní světlo.  • Panely

JAK SI VYBUDOVAT PUBLIKUM