Hannah Helbert

Hannah

Hannah Helbert

PR / RAM Records

Bio:

Od roku 2014 Hannah vedla interní tisk v drum & bassovém a oceňovaném labelu RAM Records a starala se o kampaně pro umělce, kteří patří pod jeho hlavičku. Předtím pracovala jako novinářka na volné noze, čímž získala zkušenosti jak s dodáváním hudby pro různá prodejní místa, a to jak pro mainstream, tak i pro specializované mediální trhy.

RAM Records už dnes není jen na samém čele drum & bass hudby, ale elektronické hudby celkově. A to nejen díky svým exkluzivním eventům, labelovým nocím a rozsáhlým tours ve Státech a Evropě. Stejně jako u RAM Records, Hannah také dohlíží na press u sesterské značky a stará se o to, aby komunikace byla přizpůsobená hlavnímu jádru posluchačů.

Hannah zastřešovala online propagaci nedávno vydaných alb u RAM Records, a to od debutu Bensley až po druhé LP od Calyx & Teebee. Byla při tom, jak tito umělci rostli, upisovali se u labelů až po jejich první vydávání.

Každý den Hannah pracuje na online a tiskové strategii, a to od oznámení nahrávky až k jejímu vydání. Spolupracuje s rozhlasovým a marketingovým týmem, pomáhá rozvíjet způsoby, jak dostat Ram hudbu širšímu publiku, a současně pracuje na budování a udržování vztahů s tiskem a chápání jeho měnící se platformy.KLÍČ K BACKSTAGE ANEB JAK SE PROSADIT JAKO UMĚLEC