Gábor Simon

jade

Gábor Simon

Jade DJ / Owner of Eatbrain

Bio:

Gábor Simon aka Jade je maďarský drum and bassový producent a DJ, který v roce 2011 založil vlastní nahrávací label Eatbrain.

Jade začal svou kariéru jako DJ ještě před přelomem tisíciletí. To ale netrvalo dlouho a začal se více věnovat produkování vlastní hudby. S pomocí SKC a Chris.SU si našel svůj vlastní styl a v roce 2004 společně s Matt-U vydal „Got Lost!“ jako součást „The Spine“ EP u Black Sun Empire Recordings. Od té doby vydal 80 skladeb u patnácti různých labelů a měl celosvětové turné, kde promoval svůj unikátní drum and bass zvuk.

Vytvořením svého vlastního labelu, Eatbrain, otevřel nové obzory v rámci Neurofunku a dal umělcům novou platformu, kde mohou produkovat svou hudbu. Eatbrain se stal jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících labelů v rámci drum & bass. Je jediným top labelem ve východní Evropě a jedním z mála labelů mimo základnu Velké Británie. Zaroveň však jeho úroveň v hudebním průmyslu je celosvětová.

Díky jeho vlastnímu unikátnímu stylu a nezaměnitelnému zvuku, hrál Jade na tours po celé Evropě a Americe, budoval label a svou průkopnickou pověst. I při řízení své vlastní produkce, labelu a pravidelným živým hraním, si však Jade udělá čas, aby poradil, těm kteří to aktuálně potřebují a pomohl rozvíjet nové umělce.  • Panely

DRUM & BASS: SVĚTOVÝ ŽÁNR