Clayton Hines

clayton

Clayton Hines

Founder of Renegade Hardware

Bio:

Clayton Hines a jeho label „Renegade Hardware“ jsou páteří průmyslu již více než dvě desetiletí. Od roku 1995, kdy byl Renegade Hardware založen, je bezesporu jedním z nejpokrokovějších drum & bassových labelů na světě.

Za svých 20 let působení se Hardware vyvíjel a měnil drum & bassovou scénu. Neustále tvořil standardy, posouval hranice a stál při formování tvrdších a techničtějších zvuků tohoto žánru, aby pomohl vybudovat budoucnost umělcům a jejich fanouškům celém světě.

Díky své výjimečné schopnosti odhalit a rozvíjet syrové talenty tento label ukázal, že je to správnou základnou a unikátní platformou pro producenty, aby se z nich stali stálice hudebního světa. Stačí jen pohled na seznam umělců pod jejich hlavičkou. Ten skýtá celou řadu známých jmen, ať už se jedná o legendy, jakými jsou Future Forces, Usual Suspects, Future Cat, Konflict a samozřejmě také labeloví rezidenti Ink & Loxy, nebo o nové leadery Pendulum, Noisia , Friction, Spor a Chase & Status. Všechna tato jména a i další se nejen stala nedílnou součástí Hardware, ale co je důležitější, dostala se do myslí oddaných fanoušků, kde zůstala.

Až do nedávného ukončení labelu, se však jeden element Hardware po celou dobu jejich existence nezměnil, a to – budoucnost. Vydáváním hudby, která se snaží budovat budoucnost, je základem, na němž si tento label zakládá a dědictvím, které po sobě zanechá. Jeho motto bylo vždy jasné… Vlivný, ne ovlivnitelný. Beat budoucnosti, pro lidi v budoucnosti.  • Panely

SETKÁNÍ S LEADERY LABELŮ