Christian Lakatos

Christian-Lakatos

Christian Lakatos

Manager, UAF Music

Bio:

Christian Lakatos začal s promováním eventů v 17-ti letech a už od té doby hraje velkou roli na rakouské scéně elektronické hudby.

V návaznosti na svou velkou lásku k hudbě, po letech pořádaných akcí, jeho univerzitní rozhlasové stanice, stejně jako DJingu, Christian konečně založil Urban Art Forms v roce 2005, jež každoročně pořádá audiovizuální event, který se rozrostl z 9 000 účastníků v roce 2005 až na 75 000 v roce 2013. O několik let později založil vlastní hudební label: UAF Music.

Společnost se rychle transformovala do agentury, která se plně soustředí na artist management v elektronické hudbě – UAF MUSIC MANAGEMENT.

Od roku 2009, kdy Christian připojil svou festivalovou společnost k největšímu rakouskému promotérovi skupiny Barracuda Holding, zastával pozici nákupčího talentů a promotéra pro některé z nejúspěšnějších in-house značek, včetně Frequency Festival, Nova Rock Festival, SKALAR hudby, Volume Music Magazine a – samozřejmě – jeho velmi vlastní Urban Art Forms Festival.

Poté, co opustil Barracuda, která se v roce 2015 spojila s FKP Scorpio & Four Artist Network, založil NUFORMS – čistě drum & bassový hudební festival v Rakousku.

Dnes se UAF hudební management se etablovala jako vedoucí agentura pro artist management v elektronické hudbě v Rakousku. Jejich kanceláře ve Vídni a Londýně poskytují ty nejlepší možné služby svůj talentům, včetně oblíbených Camo & Krooked. Christianovo motto je pracovat s přáteli, kteří se stali klienty, a klienty, kteří se stali přáteli.  • Panely

AGENT VS. PROMOTÉR VS. MANAŽER VS. DJ

LABELOVÉ VS. NELABELOVÉ NOCI


Bez-názvu-1
Wilf Gregory
Promotér / Metropolis
Chris-Goss
Chris Goss
Co-founder/Owner of Hospital Records
Christian-Lakatos
Christian Lakatos
Manager, UAF Music