Brendan Collins

futurebound

Brendan Collins

P.K.A Futurebound / Founder of Viper Recordings

Bio:

Brendan Collins (P.K.A Futurebound) je jedna polovina z prestižního drum & bass dua Matrix & Futurebound a zakladatelem/majitelem Viper Recordings. Od svého vzniku v roce 2004, se Viper Recordings stojí za vydáním několika největších tanečních hitů minulého desetiletí.

Vždy se držel v první linii při objevování nových talentů – Viper se proslavil díky objevení několika z největších producentů na scéně jako např.: Sigma, ShockOne, Nero, Camo & Krooked, DC Breaks, Delta Heavy, Seven Lions, Metrik, Fred v & Grafix.

Díky podpoře předních rozhlasových osobností v radio shows v UK, stejně jako těch největších DJs na scéně, šel Viper od úspěchu k úspěchu a vybudoval si silnou pozici. Při tom si však dokázal i zachovat obrovskou sílu i v rámci undergroundu.

Aktuální Viper Recordings soupiska producentů obsahuje: BMotion, Brookes Brothers, Cyantific, Dossa & Locuzzed, Dub Elements, InsideInfo, Insomniax, Koven, Matrix & Futurebound, Mob Tactics, Six Blade, Smooth a Trei.

Matrix & Futurebound mimo jiné dosáhly velkých úspěchů s jejich čtyřmi hity, které se umístily v UK Top 40: „All I Know“, „Magnetic Eyes“, „Control“ a „Don’t Look Back“ – „Control“ 7.místo v UK Singles Charts a 2. Místo v UK Dance Charts.  • Panely

KLÍČ K BACKSTAGE ANEB JAK SE PROSADIT JAKO UMĚLEC