Amy Jayne

amy

Amy Jayne

Head Of Promotions / Hospital Records LTD

Bio:

Amy se přidala k Hospital Records na podzim roku 2013, a to po mnoha letech zkušeností s managementem několika projektů v hudební branži. Během 12 měsíců u labelu se vypracovala z pozice marketingového asistenta až na šéfa promotion.

Hospital Records je nezávislá gramofonová společnost se sídlem v jižním Londýně, která primárně vydává drum & bass. Label založili v roce 1996 Tony Colman a Chris Goss a postupně se stal jednou z nejznámějších značek s taneční hudbou v rámci Velké Británie.

Hospital Records Ltd je také hubem pro několika cenami oceněné globální eventy značky Hospitality, sesterského brandu Med School, Songs In The Key Of Knife Publishing a jejich nové bookingové agentury a Clinic Talent.

Amy tvoří a řídí reklamní kampaně pro umělce u Hospital a Med School, spolu s aktivními mezinárodními akcemi a rádiovými vysíláními s rozmanitým výběr drum & bass napříč národními a mezinárodními vodami každý měsíc.

Tento rok byla oceněna žebříčkem, který oceňuje mladé exekutivce v hudebním průmyslu – “Music Week´s 30 Under 30 Best of the Rest“. Amy je silnou osobností, která patří jak do nezávislého sektoru, tak do celosvětové komunity drum & bass.  • Panely

JAK SI VYBUDOVAT PUBLIKUM