A.M.C

amc

A.M.C

DJ & Producent / Titan Records

Bio:

Titan Records CEO A.M.C je bezesporu jedním z nejvíce působivých objevů Velké Británie uplynulých let. Objeven gangem z Drum & BassArena, stále největší světovou online komunitou drum & bass, posunul hranice toho, co DJing znamená.

V průběhu let A.M.C získal četná ocenění, včetně ‚Best D&BTV Live Set‘ v roce 2010, ‚Best D&BTV Live Set a ‚Best Newcomer Dj in 2011‘ a v roce 2015 se ještě posunul, kdyžtak vyhrál anketu ‚Best Dj‘ na Czech Drum & Bass Awards, kdy předběhl řadu umělců z celého světa.

Titan Records je nyní slaví pátý rok své existence a i nadále roste, a to hlavně díky seznamu umělců, kteří mají pro hudbu stejnou vášeň jako A.M.C. Label se okamžitě ukázal jako jeden z těch top na scéně drum & bass a jeho nahrávky podporují platformy jako Radio extra, UKF, Skank & Bass and dalšími.

I přesto, že A.M.C je se produkci hodně věnuje a tlačí Titan stále dál, zaměřuje se stále hlavně na DJing a své sety. Velké komba, úžasné dvojité a trojné dropy, rychlost a mixy kombinující klasické skladby a nové desky.

A.M.C má rozhodně silné zbraně a rozhodně stojí za to, ho sledovat do budoucna.  • Panely

JAK SI VYBUDOVAT PUBLIKUM

A.M.C MASTERCLASS


amc
A.M.C
DJ & Producent / Titan Records