Časté dotazy

Konference je určená jak profesionálům z oboru, tak široké veřejnosti.

BEC se bude zabývat všemi aspekty scény – upozorní na neustále se vyvíjející potřeby a změny, kterým drum & bassový svět čelí. Na konferenci zazní zajímavá témata, která jistě osloví jak umělce, tak i fanoušky drum & bassu.

Česká metropole se v posledních letech stává epicentrem drum & bass světa.

Ke každoročnímu konání největšího drum & bass festivalu – Let It Roll, se stovky umělců a profesionálů z oboru se v létě sjedou do Prahy, což je ideální příležitost, abychom se k nim přidali a všichni se spojili. Praha je perfektním hostitelem této akce. Je to město, kde se potkává kultura s bohatou historií. Mohla by snad tahle první světová D&B konference zapadnout někam lépe?

BEC - 2. a 3. srpna 2017

Konference BEC je dvoudenní akce, která má svou letní a zimní verzi. Obě jsou úzce spjaty s festivalem Let It Roll a konají se těsně před ním. Beats Evolution Conference proběhne 2. a 3. 8. ve smíchovské MeetFactory, v Praze.

Celosvětová drum & bass scéna pohromadě...

Beats Evolution Conference je místo, kde se potkají hudební producenti, zástupci vydavatelství, manažeři, promotéři, agenti umělců, fanoušci drum & bassu a spousta dalších zástupců drum & bass scény, SPOLEČNĚ.

Na BEC konferenci proběhne několik panelových diskuzí a workshopů, kde vybraní významní zástupci budou vzájemně diskutovat v moderovaných vystoupeních. Samozřejmostí bude možnost se svými dotazy těchto diskuzí aktivně zúčastnit.

Beats Evolution Workshops, zimní verze BEC, se bude zaměřovat na producenty a producentské workshopy. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost získat tipy a triky od některých z nejvýznamnějších drum & bass producentů a aktivně se účastnit programu a workshopů.