O konferenci

Beats Evolution Conference

Mezinárodních hudebních konferencí se pořádá každoročně velké množství. Ale žádná z nich se zatím 100% nevěnovala jenom drum & bassu… Až do teď!

BEC se bude zabývat všemi aspekty scény – upozorní na neustále se vyvíjející potřeby a změny, kterým drum & bassový svět čelí, a prozkoumáme každé zákoutí globální scény.

Pokud vaše srdce bije na 170BPM, pište si do kalendáře… Přesně na tohle jste čekali.

Drum & bass je všudypřítomný. Ovládá nejen svět undergroundu, ale také mainstreamu. A je jedním z nejvíce technicky záhadných žánrů, který se může pyšnit nejodvážnějšími a pokrokovými zvukovými aranžmá.

Drum & bass je unikátní. Outsider elektronické hudby, kterému se v prvopočátcích v kuloárech předpovídal rychlý pád, se stal stálicí a rozvíjel se takovým způsobem, který nikdo nečekal: na jedné straně úspěchy v hudebních žebříčcích a pravidelná hranost v rádiích, a na straně druhé zůstává stále součástí scény, která vykazuje komunitní charakter.

Proč právě v Praze? Česká metropole se v posledních letech stává epicentrem drum & bass světa. Ke každoročnímu konání největšího drum & bass festivalu – Let It Roll, se stovky umělců a profesionálů z oboru se v létě a v zimě sjedou do Prahy, což je ideální příležitost, abychom se k nim přidali a všichni se spojili. Praha je perfektním hostitelem této akce. Je to město, kde se potkává kultura s bohatou historií. Mohla by snad tahle první světová D&B konference zapadnout někam lépe?

Beats Evolution Conference je jedinečná příležitost, jak umocnit komunitu okolo D&B. To, co kdysi začalo v Anglii, je nyní na celém světě a BEC chce tuto pozici ještě posílit. Dvoudenní konference a zimní verze v podobě workshopů bude nabitá nejen pro začínající umělce, ale také pro respektované labely. Nováčci se dozví, jak na sobě pracovat, aby se dostali do povědomí i za hranicemi jejich domoviny; ustálené labely potom budou moct čerpat nové nápady a inspiraci na panelových diskuzích a workshopech.

Přidejte se k nám. Ještě žádná akce neměla jasnější cíl: spojit drum & bass komunitu na jednom místě, abychom společně budovali a posilovali tuto hudební scénu. Vášeň a tvořivost v tomhle žánru nikdy nebyly silnější.

Uvidíme se v Praze 16. a 17. 2. 2018 na Beats Evolution Workshops a 1. – 2. 8. 2018 na Beats Evolution Conference!

Přijeďte na konferenci a zůstaňte na festival.


Pro koho je konference určená?

  • Pro profesionály z oboru
  • Umělce
  • Fanoušky