SERATO MASTERCLASS

Tato Masterclass bude probíhat na Serato Sample a v rámci lekce bude Serato rozdávat také bezplatné kopie softwaru Serato Sample. Na lekci také budeme mít několik free verzí Serato Sample, které si můžete vzít domů zdarma! Masterclass je sponzorován:

masterclasses_serato-sample

MC MASTERCLASS

Visionobi je jedním z nejjasnějších talentů scény. Ponořený do drum & bass od raného věku. Není překvapením, že jeho expresivní a dynamický přístup mu získal respekt mnoha jeho vrstevníků a umožnil mu, aby procestoval celou Evropu. Na jeho Masterclass zjistíte, jak posunout svou hudbu na další level!

bec_masterclasses_visionobi

TURNO MASTERCLASS

Jeho background v oblasti hudebních technologií, kde strávil léta vylepšováním zvuku, si získal mezinárodní uznání a své místo na vysoce respektovaném Charge Recordings. Na jeho Masterclass zjistíte, jak posunout svou hudbu na další level!

bec_masterclasses_turno_01

SHIMON MASTERCLASS

DJ Shimon si na drum&bassové scéně vydobil pozici jednoho z nejrespektovanějších dnb DJs a producentů a je zakladatelem AudioPorn labelu. Na jeho Masterclass vám poradí, jak vzít vaši hudbu na další level!

bec_masterclasses_shimon

A.M.C MASTERCLASS

Titan Records CEO A.M.C je bezesporu jedním z nejvíce působivých objevů Velké Británie uplynulých let. Objeven gangem z Drum & BassArena, stále největší světovou online komunitou drum & bass, posunul hranice toho, co DJing znamená. Přijďte od něho získat producentské a DJské tipy a triky!

amc2

MASTERCLASSES

Po celou dobu konference BEC budou probíhat Masterclasses sessions s některými z předních umělců na drum & bass scéně. Přijďte získat producentské a DJské tipy a triky a nechte si poradit, jak posunout svou hudbu na další úroveň.

licencing